صفحه اصلی / درباره ی ما

درباره ی ما

دوست عزیز و گرانقدر سلام

از شما بابت بازدید از وبسایت ما سپاسگزاریم.

وبسات غلامی کوچ ( تخصصی ترین وبسایت در زمینه کوچینگ(مربی گری) مهارت های رهبری )  در سال ۱۳۹۵ با هدف آموزش و کوچینگ مهارت های رهبری به مدیران،صاحبان کسب و کار و همه علاقه مندان به مهارت های رهبری تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران  توسط محمدحسین غلامی بنیاگذاری شد.

محمدحسین غلامی کیست؟

محمدحسین غلامی

محمدحسین غلامی جوانی است که پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق تصمیم می گیرد برای کسب تجربه و مهارت های کاری در بازار تهران مشغول به کار شود. وی در یک مجموعه تجاری مشغول به کار می شود.

فعالیت در آن مجموعه این فرصت را به محمدحسین غلامی می دهد که با مدیران و صاحبان کسب و کارهای مختلفی از نزدیک دیدار کند و بتواند در جلسات و مذاکرات متعدد کاری شرکت کند.

اما توانایی منحصربه فرد او در گوش سپردن به مدیران و تجزیه تحلیل مسائل و آنالیز مدیران و صاحبان سازمان ها باعث می شود او خیلی سریع، رازهای موفقیت و شکست بسیاری از مدیران و کسب و کارها را متوجه شود.

همین توانایی منحصربه فرد او در گوش کردن و  آنالیز مدیران و کسب و کارها باعث می شود به مباحث مدیریت، رهبری، کسب و کار و بازاریابی علاقه مند شود و شروع به مطالعه کتب مختلف در حوزه های مدیریت، رهبری، موفقیت، موفقیت شغلی، بهبودفردی،  کسب و کار و بازاریابی، مذاکره، سخنرانی و فن ببان، آداب معاشرت تجاری، لیدرشیپ، متقاعدسازی و شخصیت شناسی …...کند.

وی متوجه می شود عامل اصلی موفقیت و شکست بسیاری از سازمان ها و تیم ها مربوط می شود به مدیران ارشد و صاحبان آن سازمان.
اگر مدیران و صاحبان سازمان  مهارت های خاصی را یادبگیرند قطعا می توانند یک تیم و سازمانی موفق بسازند.

اما پی بردن به این راز و مطالعه کتب مختلف محمدحسین غلامی را راضی نکرد. پس وی شروع کرد به گذراندن دوره های آموزشی مختلف در زمینه مهارت های سخنرانی و فن بیان، مهارت های ارتباطی، بهبود فردی، کوچینگ و مربی گری،  بازاریابی و فروش، بازاریابی اینترنتی، دوره طراحی سایت و وبمستری و تعداد زیادی دوره حضوری و غیرحضوری تا بتواند مهارت های لازم را برای راه اندازی یک کسب و کار جدید بیاموزد.

وی ده ها میلیون تومان صرف یادگیری و کسب مهارت خود کرده و در حال حاضر نیز هزینه های زیادی را صرف یادگیری و کسب مهارت های خود می کند.

محمدحسین غلامی اعتقاد دارد که پرسودترین سرمایه گذاری در دنیا سرمایه گذاری انسان روی خودش است، یعنی یادگیری مداوم.

وی کتابی با عنوان سوپراستار نوشته است که این موضوع را به طور کامل در آن کتاب شرح داده.

محمدحسین غلامی پس از مطالعه کتب مختلف رو شرکت در دوره های گوناگون با کوچینگ آشنا شد و علاقه او به کوچینگ(مربی گری) همچنین توانایی منحصربه فردش در گوش دادن و تجزیه تحلیل مسائل باعث شد او شغل کوچینگ مهارت های رهبری را به عنوان شغل خود انتخاب کند.

کار او این است که به مدیران گوش دهد و کمکشان کند تا آنها یک رهبر فوق العاده برای سازمانشان باشند تا یک مدیر.

 

اگر می خواهید بدانید کوچینگ چیست از طریق لینک زیر می توانید مقاله ای با این عنوان مطالعه کنید.

لینک مقاله کوچینگ چیست؟

 

باور محمدحسین غلامی

محمدحسین غلامی پس از مطالعه کتب مختلف و شرکت در دوره ها و سمینار های گوناگون به یک باور رسیده است. او باور دارد که مدیران برای اینکه بتوانند سازمان یا یک تیم حرفه ای داشته باشند به یک مربی یا کوچ احتیاج دارند. این کوچ یا مربی مانند مربی ورزشی باید در کنار مدیر باشد و او را تا رسیدن به هدف که خواسته مدیر است همراهی کند.

یک مدیر در طی رسیدن به هدف خود نیاز به کوچینگ(مربی گری) دارد و نیاز به فردی دارد که در کنارش باشد و کار کوچینگ مدیر را انجام دهد.

دوره رایگان راز و رمزهای مدیران ثروتساز
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد.
همین الان اولین درس دوره رایگان به ایمیل شما ارسال شد!
برای شرکت در این دوره رایگان و فوق العاده
کافی است ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید
برای دریافت آموزش های بیشتر
در خبرنامه عضو شوید
عضویت شما با موفقیت انجام شد!
منتظر خبر های خوب ما باشید
فرم درخواست جلسه کوچینگ
لطفا صبر کنید